Як організувати швидкий квартирний переїзд?

Pictures

Зміна місця проживання - важлива подія, що супроводжується цілим спектром емоцій. Це може бути радість від покупки власної нерухомості, передчуття змін під час переїзду в орендоване житло. У будь-якому випадку, це приємний клопіт, пов'язаний з новим етапом у вашому житті.

Але організація квартирного переїзду вимагає зібраності, точних та швидких дій, інакше процес може затягтися на невизначений термін. Щоб уникнути неприємностей, необхідно дотриматись низки умов.

Основні правила переїзду. Запасіться пакувальними матеріалами. Це можуть бути картонні коробки, скотч, ганчір'я, плівка. Будьте готові до додаткових витрат, адже такі матеріали коштують дорого.

Розберіть меблі. Великогабаритні предмети можуть не проходити у дверний отвір, тому потрібно їх демонтаж. Не можете самі - доведеться витратитися на збирачів меблів.

Запакуйте речі. Посуд, одяг, взуття – все це пакується окремо. Розібратися в нагромадженні численних коробок часом практично неможливо.

Підготуйте техніку та електроніку. Від'єднайте побутові прилади, за необхідності розберіть та запакуйте. Будьте обережні з комп'ютерами, телевізорами та гаджетами, не переплутайте проводи.

Замовте транспорт та найміть вантажників. Перевезення речей та меблів на легковому автомобілі навряд чи увінчається успіхом. Необхідно заздалегідь подбати про транспорт та робочу силу, закладіть ці витрати до бюджету.

3 головні помилки при самостійному переїзді До основних помилок при самостійному квартирному переїзді належать:

Впевненість у тому, що ви все зробите швидко. Насправді лише упаковка речей займає від двох днів за кілька тижнів. І якщо економія часу – питання принципове, краще довірити переїзд професійної мувінгової компанії, наприклад, як ЛЮКС ПЕРЕЇЗД.

Неякісна упаковка. З метою економії багато хто використовує б/в коробки або рулон плівки, що завалявся. В цьому випадку будьте готові, що разом з картонною тарою вам дістануться нові співмешканці у вигляді тарганів, а плівка порветься в самий невідповідний момент.

Використання невідповідного транспорту. Навіть тентовані автомобілі не дають жодних гарантій збереження майна. Незакріплені меблі можуть зміститись під час руху, пошкодитися або деформувати інші предмети. Додайте сюди пил і вологу, що потрапляють на речі з вулиці, і отримайте дуже сумну картину.

Щоб заощадити час, нерви та гроші при квартирному переїзді, скористайтесь послугами мувінгової компанії ЛЮКС ПЕРЕЇЗД. Це гарантує швидке та надійне пакування, безпечне транспортування та комфортне облаштування на новому місці.