Коробки для переїзду

Pictures

Навіщо потрібні коробки для переїзду?

Переїзд може стати проблемним, якщо він не спланований заздалегідь та грамотно. Одну з головних ролей під час переїзду грає пакувальний матеріал – а точніше сказати, коробки для перевезення речей. Упаковка для переїзду є відмінним варіантом для того, щоб транспортувати речі, але зберегти їх цілими. Коробки можуть бути різних форм і розмірів, що дозволить акуратно та дбайливо запакувати всі речі та перевезти їх.

Як вибрати пакувальний матеріал для речей?

Під час придбання коробок для переїзду може виникнути своєчасне питання – як підібрати коробки? Існує багато різновидів коробок, придатних для упаковки вантажу:

 • Четырехклапанная коробка;

  Чотирьохклапанна упаковка стандартного виду може підійти для різноманітних вантажів. Це може бути одяг, посуд, побутова техніка та предмети декору. Господар може з упевненістю складати в картонну тару всі можливі предмети: спеціальний вид матеріал зможе захистити речі від пошкоджень і відколів, а також буде гарним сховищем на час транспортування.

 • Самосборные коробки;

  Цей вид упаковки може стати в нагоді для того, щоб упакувати маленькі цінні речі – статуетки, іграшки, гаджети, посуд, техніка та ін. Коробки для переїзду можуть закриватися та відкриватися без застосування скотчу та скоб. Це дуже зручно, коли необхідно заощадити час.

 • Архівні варіанти упакування:

  Ця упаковка застосовується у тому, щоб перевозити книжки, журнали, зошити, невеликі особисті речі, документи. Коробки мають кришки та ручки для зручного використання.

 • Тубуси з картону:

  Застосовують картонні тубуси для того, щоб транспортувати картини та плакати. Тубуси дають можливість переміщати речі в цілості та безпеці.

 • Різні варіанти упаковки для взуття:

  Для того, щоб зручно перевезти взуття, застосовується спеціально створені коробки для такого роду речей. Цей пакувальний матеріал зможе захистити улюблене взуття від бруду та дозволить набагато швидше розкласти речі у новому приміщенні. Коробки можна купити дрібним оптом, а також зробити замовлення на спеціальний вид наборів для переїзду, які містять плівку і скотч. Такий підхід може витратити менше сил на упаковку та транспортування речей.

Де придбати коробки для переїзду?

Якщо Вам необхідні коробки для переїзду, купити їх у м.Київ Ви можете у нашій компанії ЛЮКС ПЕРЕЇЗД. У нас Ви можете не тільки отримати таку послугу, як перевезення речей, але й замовити коробки для переїзду необхідного розміру (великі та маленькі). У нашій компанії також передбачена надійна та своєчасна доставка товару за вказаною адресою. Ви можете бути впевнені, що упаковка на переїзд прийде вчасно. Вартість коробок для переїзду залежить від їх розміру та матеріалу, з якого вони виготовлені. У цьому випадку варто заздалегідь звернути увагу на ціну таких виробів.

Замовивши сьогодні потрібну упаковку, вже завтра Ваш переїзд пройде швидко та ефективно.

Інші послуги нашої компанії

Відгуки

Avatar
Олена Д
★★★★★
Кілька місяців тому купили квартиру в новобудові і після ремонту запланували переїзд. Нажитих речей виявилося більш ніж ми припускали. Вирішили замовити в цій фірмі коробки, заразом і замовили сам переїзд. Коробки виявилися міцними. Перевезли все за один день. Хочу подякувати хлопцям за оперативність та чуйність!
Avatar
Ігор Остапенко
★★★★★
Здійснювали переміщення офісу з однієї адреси на іншу. Залишалося перекласти офісні дрібниці, яких було дуже багато (канцелярія, папки, деякі папери). Замовили коробки у цієї організації. Швидко привезли, а також допомогли вивезти! Хочу відзначити професіоналізм та старанність працівників! Звертатимемося ще! До співпраці рекомендую!
Avatar
Денис Шульга
★★★★★
Добридень! Хочу залишити відгук про коробки для переїзду. У нас невеликий магазин, дитячі товари, іграшки, набори для творчості, але багато предметів, які потрібно фасувати окремо один від одного при переїзді. Паперова продукція, м'які іграшки, залізні предмети і т.д нам пощастило, що звернулися за допомогою в цю органіщацію. Досить зручна функція, не варто морочитися з пошуком коробок самостійно, що значно полегшує процес переїзду. Мало того, нам навіть не довелося самостійно їхати за коробками, їх нам доставили за годину, а після переїзду вивезли. Дуже зручна послуга. Хлопці спрацювали оперативно.
Avatar
Тетяна Іщенко
★★★★★
У мене четверо дітей, чоловік постійно перебуває у відрядженнях і основний час я одна, а на носі переїзд. Чоловік скинув оголошення про коробки для переїзду, перевезення речей. Я додзвонилася та замовила 40 коробок на певний час. Я заздалегідь запакувала речі в ці короткі, а також замовила послуги вантажників. Дані послуги значно полегшили ситуацію, оскільки одна б я з цим точно не впоралася.
Avatar
Люба
★★★★★
Замовляла доставку коробок. Дуже зручно що хлопці заносять прямо в квартиру. Коли все було спаковано подзвонила менеджеру і домовилась за час переїзду. Чудовий сервіс.