Професійні послуги вантажників

Pictures

Як ми працюємо?

 1. Досвід

  Точно знаємо як правильно нести
 2. Вага

  Перенесемо навіть непідʼємне
 3. Оснащення

  Маємо все необхідне
 4. Безпека

  Несемо відповідальність за те, що робимо

Формування вартості на послуги вантажників

В нас ви можете замовити професіональних вантажників. Всі працівники мають досвід та спеціальне обладнання. Проінструктовані з техніки безпеки та несуть відповідальність за ваше майно.

Базова ціна на послуги вантажників 250грн./год. Додаткові послуги оплачуються окремо.

Якщо вас цікавить комплексний підхід де потрібно авто з вантажниками, пропонуємо вам машину з двома робітниками за 950 грн./год.

Pictures
Найменування додаткових послуг
Вартість
Розбирання/Складання Меблів
від 200 грн за позицію (залежить від розмірів та складності)
Робота без ліфта
10 грн/поверх (за кожен спуск чи підйом)
Прохід вантажника на відстань понад 25м
10 грн за кожні 25 м
Перевезення за межі Києва
від 13 грн/км
Предмети вагою понад 80 кг
4 грн/кг

Інші послуги нашої компанії

Відгуки

Avatar
Ярослав Грач
★★★★★
З деяким побоюванням викликав вантажників на переїзд, чув про негативний досвід, але хлопці приїхали вчасно, сильні, спритні, швидко всі речі перетягали в машину, потім швидко все перенесли в нову квартиру! Сервіс супер, всім рекомендуватиму.
Avatar
Сергій Слісаренко
★★★★★
Я замовив послуги вантажників для переїзду і був вражений їхнім професіоналізмом та швидкістю. Вони змогли запакувати та перенести всі мої речі дуже швидко і без пошкоджень. Це був справжній каталог навичок та зусиль, і я був дуже вдячний їм за їхню допомогу у цей важкий день. Я напевно рекомендуватиму їх усім своїм друзям та колегам.
Avatar
Олександра Снігур
★★★★★
Наймали для переїзду в нову квартиру вантажників, тому що я з маленькими дітьми сама не впоралася б. Залишилася задоволена роботою хлопців, приходили вчасно, працювали до останнього, у новій квартирі допомогли одразу розставити меблі на свої місця. Усе перевезли за один день. Вперше зустрічаю таких добрих вантажників.
Avatar
Ярослава
★★★★★
Послуга вантажників у наш час необхідна та користується загальною популярністю. Якось і я звернулася за допомогою до цього офісу. Ми з чоловіком перевезли всі речі зі старої квартири заздалегідь, залишилися в квартирі тільки всі меблі та техніка, у мого чоловіка проблеми зі спиною і самостійний переїзд ми не розглядали. Заздалегідь ми домовилися про послугу, у призначений час приїли до нас хлопці, дружно винесли техніку та меблі. Ми залишилися задоволені і зі здоровою спиною. Спасибі за те, що ви є, ваша робота безцінна!
Avatar
Юлія
★★★★★
Переселялись в нову квартиру в тому ж будинку. Скористались послугами вантажників. Гарні та сильні хлопці. Дуже обережно поводились з нашими речами. Рекомендую.

Коли потрібні послуги вантажників?

У період переїзду з одного житла до іншого або при зміні офісу виникають проблеми з переміщенням вантажу та речей із приміщення до машини та назад. Самим виконувати цю дію часом не під силу і час не завжди дозволяє виконувати цю процедуру самостійно. Для вирішення цього питання найкраще вдатися до послуг професійних вантажників. Даного роду фахівці, використовуючи спеціальне обладнання та інструмент, виконають розвантаження та навантаження швидко, акуратно, якісно.

Що включає робота вантажників?

Часто в процес роботи вантажника крім вантажних і розвантажувальних дій входить процес пакування та розпакування вантажів, процес збирання та розбирання меблів та обладнання, а також прибирання та пакування сміття. Крім цього вантажники можуть вимкнути та підключити техніку. Все це робить послуги вантажників незамінними під час переїзду.

Де замовити послуги вантажників в Києві?

Якщо Вам необхідні вантажники в Києві, Ви можете звернутися до нашої компанії ЛЮКС ПЕРЕЇЗД. Ми пропонуємо ефективну та надійну допомогу при переїздах. Окрім перевезення меблів, а також різних речей, наші співробітники допоможуть розібрати та зібрати меблі. У нашій компанії Ви зможете отримати послуги вантажників під час переїзду недорого. Ми знаємо, як важливо для наших клієнтів швидко та надійно здійснити переїзд та транспортування всіх речей.

Чому варто найняти вантажників для переїзду до нашої компанії?

До переваг послуг нашої компанії з виклику вантажників належать такі моменти:

 1. Наші фахівці відповідально та акуратно ставляться до кожного процесу розбирання, транспортування та збирання меблів. Ви можете бути впевнені, що Ваші речі будуть цілими при переїзді.
 2. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасні інструменти та методи, що дозволяє ефективно транспортувати та розвантажувати речі у короткі терміни.
 3. Всі вантажники в нашій компанії мають великий досвід роботи, а значить допоможуть швидко виконати будь-які, поставлені перед ними завдання.
 4. У нас є власні вантажні автомобілі для того, щоб перевозити великогабаритні та дрібні речі на далекі відстані.
 5. Наші вантажники перевезуть меблі при переїзді швидко і надійно.

Як отримати послуги вантажників під час переїзду?

Для того, щоб отримати послугу вантажників, Вам необхідно звернутися до нашої компанії. Це можна зробити телефоном або залишити заявку на сайті. Після цього з Вами зв'яжеться наш консультант, щоб уточнити на який час і в яке місце Вам необхідно викликати вантажників. Також уточняється кількість робітників та потреба у вантажному автомобілі. При цьому встановлюється вартість послуги вантажників. Вона залежатиме від нюансів їхньої роботи, а також від того, скільки часу знадобиться для здійснення транспортування речей. Тепер для того, щоб здійснити переїзд, Вам не потрібно витрачати свої сили та час, наші кваліфіковані вантажники візьмуть усю важку роботу з транспортування речей на себе.