Перевезення меблів

Машина + 2 вантажника = 900 грн/год
100% гарантія збереження речей

Pictures

Співпраця з нами

Icon

Довіра

Ми прагнемо довіри тому відповідально робимо свою роботу.
Icon

Якість

Гарантуємо якість - це запорука безпечного перевезення.
Icon

Індивідуальність

Вирішуємо будь-які моменти, що стосуються саме Вашого замовлення.

Які послуги ми предоставляемо?

Комплекс виконання робіт, що позбавить Вас від організаційних проблем:
Розбирання меблів та відключення техніки
Упаковка майна, що перевозиться
Навантаження, перевезення, розвантаження майна
Складання меблів, розпакування та розстановка
Розбирання меблів та відключення техніки
Упаковка майна, що перевозиться
Навантаження, перевезення, розвантаження майна
Складання меблів, розпакування та розстановка
Pictures

Наш автопарк

Pictures

Мікроавтобус

800 кг/10м3
Тариф
250 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

1 200 кг/5м3
Тариф
300 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

1 500 кг/12м3
Тариф
320 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

2 000 кг/20м3
Тариф
350 грн/год
Замовити
Pictures

Вантажник

5 000 кг/34м3
Тариф
800 грн/год
Замовити
Pictures

Вантажник

10 000 кг/45м3
Тариф
850 грн/год
Замовити

Чому вигідно з нами

 1. Організовано

  Цінуємо Ваш час. Не спізнюємось на замовлення. Дотрімуємся строків.
 2. Надійно

  Несем відповідальність. Якісна упаковка попередить пошкодження.
 3. Оптимально

  Знаходимо вихід із самих непередбачуваних ситуацій.
 4. Комфортно

  Залиште перевезення нам, а самі займайтесь звичними справами.

Інші послуги нашої компанії

Наші роботи

Pictures
Pictures
Pictures
Pictures
Pictures
Pictures

Відгуки

Avatar
Ганна Шеріпа
★★★★★
Скористалися послугою, щоб перевезти диван, який ми з чоловіком знайшли собі через інтернет на іншому кінці міста. Приїхала чиста машина, вчасно, без запізнень, за кермом ввічливий водій. Залишилися лише приємні враження від подорожі. Ціна цілком адекватна, диван доїхав у цілості та безпеці до свого нового будинку.
Avatar
Макар Стернюк
★★★★★
Для перевезення меблів звернулися до цієї компанії. Перевезли все за кілька годин і нічого не зіпсували. Дякуємо за оперативність та акуратність!
Avatar
Олена Дідик
★★★★★
Затіяли минулого тижня перевезення меблів з одного офісу до іншого. Довелося замовити вантажників, бо наших людей не вистачало. Вантажників надіслали за 40 хвилин. Хлопці організовані, зібрані та слухняні. Всі меблі перенесли та завантажили в машину оперативно, без перекурів. Спасибі за все!
Avatar
Руслан
★★★★★
Треба було перевезти меблі. Замовив у цій компанії та залишився дуже задоволеним. Працівники компанії були дуже професійні та дбайливі, забезпечуючи повну безпеку моїх меблів при перевезенні. Вони використовували спеціальні засоби для захисту меблів від пошкоджень та акуратно поклали їх у машину для перевезення. При доставці моїх меблів на місце, працівники компанії також виявили уважність та акуратність, щоб не пошкодити нічого на шляху. Я дуже вдячний цій компанії за їхній професіоналізм і рекомендую її всім.
Avatar
Владислав А
★★★★★
Купували шафу, продавець був на іншому кінці міста. Звернулися до цієї організації. Нас чемно проконсультували, призначали дату перевезення. Хлопці прибули без запізнень, швидко завантажили та перевезли. Все виконано оперативно та без помарок. Рекомендую!

Перевезення меблів Київ: співпраця з надійною компанією

Перевезти меблі хоча б раз у житті доводилося кожній людині. Здається, що тут немає нічого складного: треба просто завантажити все у машину та відвести на нове місце дислокації. Насправді перевезення меблів має безліч нюансів, вирішення яких легко візьме на себе професіонал.

За якими критеріями вибирати виконавця?

Перевезення меблів у Києві - це галузь з великою конкуренцією. Кожна компанія обіцяє якісний сервіс, проте вибрати замовника потрібно лише одного. І звичайно, дуже важливо не помилитися, адже збитки від власного прорахунку можуть бути надто великі.

Зробити правильний вибір можна за кількома критеріями:

 • Досвід роботи. Фірм-одноденок на ринку перевезень є чимало і жодна з них не може забезпечувати по-справжньому якісний сервіс. Деякі взагалі вважають, що в перевезенні немає нічого складного, тому роблять це з критичним порушенням усім норм. Як наслідок, при перевезенні з'являються сколи або дефекти, отримати компенсацію за які дуже проблематично. Довести, що вади з'явилися у дорозі, дуже складно.
 • Послуги, що пропонуються. Оптимальний варіант - це перевезення меблів із вантажниками, чия робота вже входить у вартість. Звичайно, їх можна знайти самостійно, проте обійдеться така опція вже дорожче, ніж комплексна. Крім того, ніхто не зможе гарантувати, що люди з вулиці зроблять свою роботу з навантаження меблів якісно.
 • Можливість розбирання/складання. Перевезення меблів габаритних розмірів передбачає, що їх потрібно буде розібрати, а потім зібрати вже на новому місці. Крім того, з будь-яких елементів гарнітура потрібно зняти крихкі деталі. І краще щоб цим займалися професіонали, які виконують подібні роботи в мінімальні терміни, як до, так і після перевезення. Недосвідченим власникам може знадобитися не один день.
 • Упаковка. Необхідних для цього матеріалів у власника просто не може бути. Перевезти меблі в Києві означає не тільки їх розвантажити та завантажити. Компанія має пропонувати і послуги якісного пакування всіх елементів. Причому робити це потрібно не лише за допомогою поліетилену, а й з використанням картону. Ці спеціальні матеріали повинні бути завжди в арсеналі компанії, що спеціалізується на перевезенні меблів.
 • Вибір машин. Меблі далеко не завжди стандартні або можуть просто не влізти в той автомобіль, який має в арсеналі компанія. Як результат, вона може одразу не влізти в машину, тому доставка меблів буде проводитись у кілька етапів. Щоб не виникало неприємних ситуацій, а замовник не хвилювався, як доїде вантаж, вирішувати питання з транспортом потрібно ще на етапі старту співробітництва. Машина для перевезення меблів має підбиратися під конкретне завдання.

Чому варто замовити перевезення меблів у ЛЮКС ПЕРЕЇЗД?

Зупинившись на співпраці з компанією ЛЮКС ПЕРЕЇЗД, замовник може бути спокійним - його вантаж буде доставлений акуратно та вчасно. Переваги від такої взаємодії очевидні:

 • Робота цілодобово. Перевезення меблів у Києві може бути замовлене у будь-який зручний для замовника час. Навіть якщо це буде глибока ніч.
 • Лояльні ціни. Кожен замовлення прораховується індивідуально, вартість залежить від безліч параметрів. Менеджери знайдуть підхід до кожного клієнта та зможуть підібрати для нього підходящий варіант перевезення меблів у Києві.
 • Додаткові послуги. Упаковка, розбирання, збирання, можливість виконати замовлення терміново - все це пропонується клієнтам. Причому як юридичним, так і фізичним особам. Фактично, доставка меблів у Києві здійснюється під ключ.
 • Позитивні відгуки. Ознайомитись з досвідом роботи з компанією можна завдяки іншим клієнтам, які вже робили замовлення на перевезення меблів. Всі відгуки знаходяться у відкритому доступі, і на них можна отримати зворотний зв'язок.
 • Індивідуальний підхід та зворотний зв'язок. Всі додаткові опції та порядок перевезення меблів підбираються, виходячи із потреб замовника. Жодних непотрібних платежів! Крім того, менеджери постійно перебувають на зв'язку і готові відповісти на всі питання.

Перевезення меблів по Києву може бути легким і безболісним, як для власника, так і для його вантажу. Замовнику досить просто поставити завдання. А якісне перевезення меблів фахівці зроблять самостійно!