Розбирання та збирання меблів

Pictures

Складання та розбирання меблів - важливий момент при переїзді.

При переїзді в нове житло або при зміні офісу, кожен, хто переїжджає, бажає, щоб складання-розбирання меблів проходило швидко. Звичайно, розібрати та зібрати меблі можна самостійно. Однак цей процес потребує особливих знань, спеціального інструменту, а також досвіду у цій роботі. Саме тому ті, хто наважується власноруч розібрати та зібрати меблі, витрачають на це багато сил і часу.

Вирішити цю проблему допоможуть професійні співробітники та досвідчені фахівці компанії. Маючи величезний досвід у сфері збирання та розбирання меблів, робітники ведуть усі роботи із застосуванням спеціального інструменту.

Професіонали компанії можуть змонтувати та демонтувати будь-який предмет меблів, навіть якщо це складна дизайнерська конструкція, виготовлена на замовлення.

Якісне розбирання та збирання меблів при переїзді.

Якщо Вам потрібне розбирання, упаковка та перевезення меблів, Ви можете звернутися до нашої компанії ЛЮКС ПЕРЕЇЗД. Ми займаємося транспортуванням речей та меблів під час переїзду. Наша компанія надає таку послугу, як розбирання та збирання меблів максимально якісно та ефективно. Ви можете довірити нам свій переїзд і ми чудово впораємося із цим завданням. Для того, щоб розібрати меблі та перевезти їх у необхідне місце, ми використовуємо сучасні інструменти, власний автопарк та ефективні методи в роботі. Саме тому перевезення та збирання меблів від нашої компанії проходить максимально швидко та вигідно.

Чому варто звернутися до нашої компанії?

Розбирання збирання меблів від нашої компанії має такі переваги:

  1. Під час роботи застосовується тільки якісна упаковка та транспорт, що має надійні кріплення, що дає гарантію безпеки під час транспортування. Наявність в автопарку транспорту різної вантажопідйомності зумовлює можливість переміщення будь-яких предметів меблів.
  2. Співробітники компанії акуратно вивантажують меблі з транспорту та переносять їх у квартиру чи офіс, навіть за умови, що відсутній ліфт. Відразу ж фахівці приступають до збирання.
  3. Інструменти, що використовуються в роботі дозволяють прискорити процес збирання і при цьому не шкодять елементам кріплення.
  4. Виконання робіт ведеться у зручний для замовника час. Це може бути і нічний час та вихідні дні.

Як отримати послугу розбирання та збирання меблів у нашій компанії?

Для того, щоб замовити послугу в нашій компанії, Вам необхідно зателефонувати або залишити заявку на сайті. Після цього наші фахівці приїжджають у призначений час для того, щоб здійснити розбирання та збирання меблів. Багатьох наших клієнтів цікавить питання, скільки коштує розбирання меблів. Ціна на цю послугу залежить від складності збирання та розбирання меблів, а також від кількості меблевих конструкцій, які необхідно зібрати та розібрати. Вартість послуги уточнюється наперед. Тепер розібрати та зібрати меблі при переїзді стало легше та швидше разом із нашою компанією.

Інші послуги нашої компанії

Відгуки

Avatar
Олексій Продан
★★★★★
Я зробив заявку в данній компанії, приїхали хлопці збирачі, зі своєю роботою впоралися вони на відмінно, відразу видно, що професіонали, я сам ці шафи тиждень збирав, думаючи куди що поставити. Приблизно за 2 години шафа купе був зібраний.
Avatar
Анатолій Грач
★★★★★
Необхідно було розібрати багато старих меблів на дачі. Самі фізично це не можемо зробити. Молоді люди впоралися із роботою за 1 день. Працювали швидко та акуратно, розібрали все без ушкоджень. Готові надалі користуватися послугами компанії!
Avatar
Константин
★★★★★
У зв'язку з переїздом необхідно було розібрати, перевезти в нову квартиру та зібрати всі меблі назад. Вирішила користуватися послугами компанії. Ціни виявилися прийнятними, хлопці виконали все швидко та без нарікань. Меблі при розбиранні та збиранні не пошкоджені!
Avatar
Юля Герасименко
★★★★★
Диван не проходив у двері тому були змушені були розбирати та збирати у новій квартирі. Але хлопці молодці, впорались швидко. Добре що вони підготовлені і мають весь необхідний інструмент.
Avatar
Данило
★★★★★
Хочу подякувати Люкс за надання послуг з розбирання меблів. Не хотілось залишати власнику квартири новий шкаф. Приїхали майстри, техтічно розібрали та запакували. Швидко погрузили та відвезли на слад. Залишився задоволений.