Мувінгова компанія в Києві

Машина + 2 вантажника = 950 грн/год
100% гарантія збереження речей
Мувінгова компанія

Співпраця з нами

Icon

Довіра

Нам довіряють, саме тому нас рекомендують своїм знайомим
Icon

Якість

Висока якість послуг не залишить байдужим навіть найбільш вибагливого клієнта
Icon

Індивідуальність

Кожному замовнику ми пропонуємо індивідуальний підхід та прозорі пропозиції

Що таке переїзд під ключ чи мувінг?

Переїзд під ключ або мувінг - це послуга переїзду без Вашої активної участі, яка включає:
Розбирання меблів та відключення техніки
Упаковка майна, що перевозиться
Навантаження, перевезення, розвантаження майна
Складання меблів, розпакування та розстановка
Розбирання меблів та відключення техніки
Упаковка майна, що перевозиться
Навантаження, перевезення, розвантаження майна
Складання меблів, розпакування та розстановка
Pictures

Приблизний розрахунок переїзду

 • Автомобіль (подача + 2 години роботи)
  700 грн
 • Вантажники (2 години роботи)
  600 грн
 • Коробки (10 штук по 70грн/шт)
  700 грн
 • Стрейч плівка (1 рулон)
  400 грн
 • Скотч (1 шт)
  60 грн
 • Розбирання дивану, ліжка (150 грн за предмет)
  300 грн
 • Спуск холодильника ( 7 пов/10 грн )
  70 грн
 • Всього
  2 380 грн
Індивідуальний розрахунок

Чим зручний переїзд під ключ?

 1. Організовано

  Вам не доведеться турбуватися і витрачати час на організаційні моменти.
 2. Надійно

  Ми зробимо весь фронт робіт за Вас, маючи величезний досвід, надаючи гарантії.
 3. Оптимально

  У нас комплексний підхід, який передбачає надання всіх видів послуг.
 4. Комфортно

  Співпраця з нами - зручне рішення, адже, щоб вирішити проблему переїзду, досить просто зв'язатися з нами.

Інші послуги нашої компанії

Наші роботи

Pictures
Pictures
Pictures
Pictures
Pictures
Pictures

Мувінг у Києві: якісний сервіс від професіоналів

Дуже часто одне тільки слово "переїзд" у багатьох викликає справжнісінькі напади паніки. Відразу представляється збирання речей, тривалий процес упаковки, контроль процесу на всіх етапах. Однак про всі ці неприємні аспекти можна забути, якщо за справу береться мувінгова компанія Київ. Досвідчені вантажники знаються на своїй роботі, тому замовнику не доведеться абсолютно ні про що переживати.

Чому професійна допомога завжди якісніша?

Поза всяким сумнівом, організувати та здійснити переїзд самостійно цілком реально. Це вимагатиме тривалої попередньої підготовки та вільного часу, адже доведеться керувати кожним етапом. Адже ще потрібно знайти відповідальних вантажників і відповідне авто. Набагато приємніше довіритися професіоналам – людям, які щодня допомагають здійснити переїзди та точно знають, як це має бути. Співпраця зі спеціалізованою мувінговою компанією має безліч переваг:

 • Робота "під ключ". Це означає, що мувінгова компанія перебирає повну відповідальність за переїзд. Представники дбатимуть про всі аспекти перевезення, починаючи від упаковки і закінчуючи розвантаженням та розпакуванням вантажу, а також прибиранням сміття після проведених робіт. Довірившись професіоналам, можна зосередитись на інших аспектах, пов'язаних з переїздом. Наприклад, пошук нового житла чи роботи
 • Гнучкість. Усі без винятку фахівці мувінгової компанії можуть підлаштовуватися під різні потреби клієнтів і надавати саме ті послуги, які відповідають поставленому завданню. Індивідуальний підхід є у всьому!
 • Висока кваліфікація. Фахівці мувінгової компанії ЛЮКС ПЕРЕЇЗД мають значний досвід та знання, які необхідні для того, щоб вантаж був перевезений безпечно та ефективно. Вони знають, як правильно упаковувати речі, щоб вони не пошкодилися під час транспортування та як акуратно розподілити вантаж машиною, щоб мінімізувати ризик пошкодження. Вони також розуміють, як вибрати найбільш ефективний маршрут, щоб прибути до очікуваного часу.
 • Зворотній зв'язок на всіх етапах. Оператор може в будь-який момент зв'язатися з водієм і уточнити будь-які питання, що цікавлять клієнта. Це дуже зручно, адже, напевно, мінімізує страхи тих, хто таким чином перебуває в страху від переїзду.

Ще до початку співпраці представник компанії обговорює всі нюанси та розповідає, як саме відбуватиметься переїзд. Це дозволяє максимально адаптувати роботу під те, що хоче побачити зрештою замовник. Провести самостійно такий масштабний спектр робіт дуже складно.

Мувінгова компанія: особливості співробітництва

Будь-яка взаємодія завжди починається з діалогу. Незважаючи на те, що фахівці мувінгової компанії добре знають свою роботу, вони завжди прислухаються до запитів клієнта. Будь-які побажання мають бути втілені в життя, але якщо це буде недоцільно, представник обов'язково роз'яснить свою позицію і запропонує альтернативний варіант. Крім того, у процесі попередньої бесіди уточнюються й інші важливі деталі:

 • обсяг робіт;
 • кінцева вартість;
 • очікувані терміни.

Усі умови, оголошені оператором, є остаточними і не змінюються у міру виконання роботи. Винятки становлять випадки, коли замовник навмисно замовчує додатковий обсяг робіт. У цьому випадку вантажники обов'язково повідомлять про те, що вартість може змінитися. Мувінгова компанія ЛЮКС ПЕРЕЇЗД працює прозоро, тому замовнику буде повідомлено про всі нюанси, а не поставлено перед фактом необхідності доплатити або внести корективи.

Чи бувають форс-мажори?

Іноді форс-мажорні ситуації виникають з незалежних від людини причин. Однак досвідчені фахівці мувінгової компанії завжди знають, як вирішити все на користь клієнта. У разі, якщо буде вимушена затримка за часом – оператор обов'язково попередить замовника та запропонує альтернативні варіанти виходу із ситуації.

Під надійним професійним крилом вантаж доїде до своєї точки призначення швидко та безпечно. Нам можна довірити найвідповідальніші завдання, адже мувінгова компанія ЛЮКС ПЕРЕЇЗД – це механізм, який працює без збоїв!