Машина для перевезення

Авто від 250 грн/год

Подача 40 хв.

Pictures

Наш автопарк

Pictures

Мікроавтобус

800 кг/10м3
Тариф
250 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

1 200 кг/5м3
Тариф
300 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

1 500 кг/12м3
Тариф
320 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

2 000 кг/20м3
Тариф
350 грн/год
Замовити
Pictures

Вантажівка

5 000 кг/34м3
Тариф
800 грн/год
Замовити
Pictures

Вантажівка

10 000 кг/45м3
Тариф
850 грн/год
Замовити

Машина для перевезення речей: якісна робота за невеликі гроші

Будь-який переїзд – це метушня та поспіх, в якому запросто можна забути чи зіпсувати щось важливе. Проте з такими ситуаціями точно не зіткнуться ті, хто вирішив співпрацювати з фахівцями Люкс переїзд. В арсеналі компанії не тільки завжди справні машини для перевезень, а й досвідчена команда вантажників, які не тільки спустять і піднімуть, а й запакують, зберуть меблі та навіть підключать техніку.

Як формується ціна?

Перше, що найчастіше турбує замовника – це ціна, яку потрібно заплатити за послуги. Тут немає фіксованого значення, кожного конкретного випадку оператор розраховує її індивідуально. Базовий тариф складає 950 грн/годину за умови, що працюють два вантажники, а для переїзду підходить стандартне вантажне авто. Мінімальний час для замовлення складає дві години. Звичайно, замовити послугу можна і на менший термін, проте сплатити все одно доведеться базовий тариф. Вартість може змінитися у ряді випадків:

  • потрібно більше вантажників;
  • необхідно замовити більш габаритне авто;
  • потрібні додаткові послуги.

Про всі зміни вартості оператор попереджає клієнта ще на етапі обговорення співпраці. Ситуації, коли ціна «несподівано» зростає наприкінці – гарантовано виключено. Для зручності клієнта до нього може під'їхати експерт, який вже на місці оцінить масштаби роботи, надасть рекомендації щодо процедури та запропонує оптимальні варіанти співпраці. Якщо є якісь індивідуальні побажання, клієнт повинен їх обов'язково оголосити! У своїй роботі фахівці враховують навіть найменші дрібниці, які можуть мати цінність для замовника.

Особливий підхід до клієнтів

Незважаючи на наявний внутрішній протокол робіт, фахівці завжди готові до індивідуальних і навіть нестандартних рішень. Найголовніше – доставити вантаж у цілості та безпеці, не порушуючи жодних чинних законів, норм і правил. У цьому не останню роль успіху грає саме транспорт. Кожна машина для перевезення вантажів регулярно проходить технічні перевірки та готова до роботи у будь-який момент. Розуміючи, наскільки важливо замовникам здійснити переїзд у задані терміни, фахівці роблять все для того, щоб транспорт у цей момент точно не підвів.

Крім того, компанією надаються тільки досвідчені та професійні водії, які мають необхідні навички та кваліфікацію, щоб безпечно і дуже акуратно перевезти речі на нове місце. Наша команда також готова запропонувати рекомендації та поради щодо упаковки та перевезення речей, щоб гарантувати безпеку їх доставки. За запитом замовника фахівці можуть самостійно все упаковати, використовуючи професійні матеріали. І такий підхід ще більше убезпечить його в дорозі та значно скоротити час зборів.

Аналогічна опція може бути реалізована і по приїзду - вантажники не тільки занесуть речі, але й розпакують їх, а також підключать техніку та зберуть меблі. Після їх роботи не залишиться пилу або бруду, адже прибирання за собою обов'язково входить у послугу. В цьому випадку замовник ще й економить, адже не доведеться додатково запрошувати майстра, наприклад, для того, щоб зібрати шафу або підключити пральну машину. З такими завданнями кваліфіковані вантажники справляються легко.

Будь-які вантажоперевезення за бажанням замовника!

Компанія Люкс переїзд готова сприяти вантажоперевезенням будь-якого формату. Це можуть бути речі, техніка, цілий офіс чи навіть ресторан. Машина для перевезення вантажів підбирається таким чином, щоб замовник не переплачував зайве, а речі розміщувалися усередині максимально безпечно. Крім того, всередині транспорту обов'язково розташовуються спеціальні елементи кріплення, за допомогою яких можна зафіксувати дорогі або крихкі предмети.

Тим, кому тільки доведеться переїзд і хто з жахом чекає на цей момент, можна розслабитися: фахівці зроблять свою роботу на найвищому рівні! Машина для перевезення меблів або інших речей під'їде точно в обумовлений час, а вантажники акуратно та злагоджено все зберуть. Все, що необхідно зробити – просто дочекатися доставки в передчутті приємних змін.

Інші послуги нашої компанії

Найчастіші запитання

Вам не варто переживати, що ви не правильно вибрали машину. Наш менеджер уточнить у вас всі характеристики вантажу та допоможе підібрати авто. Все влізе. Менеджер несе відповідальність.

Якщо у вас все підготовлено та ви хочете замовити машину на найближчий час, ми будемо у вас вже через 40 хвилин.

Вартість залежить від обсягу та габаритів вантажу. А також від ваги. Менеджер прорахує вартість виходячи з ваших характеристик.

Ми працюємо по Києву, області та Україні. Часто приймаємо замовлення з невеликих міст під Києвом – це: Бориспіль, Бровари, Буча, Ірпінь, Боярка, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інші.