Машина для переїзду у Києві

Авто від 250 грн/год

Подача 40 хв.

Pictures

Наш автопарк

Pictures

Мікроавтобус

800 кг/10м3
Тариф
250 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

1 200 кг/5м3
Тариф
300 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

1 500 кг/12м3
Тариф
320 грн/год
Замовити
Pictures

Мікроавтобус

2 000 кг/20м3
Тариф
350 грн/год
Замовити
Pictures

Вантажівка

5 000 кг/34м3
Тариф
800 грн/год
Замовити
Pictures

Вантажівка

10 000 кг/45м3
Тариф
850 грн/год
Замовити

Послуги допомоги у переїзді в Києві

Зміна місця проживання або локації офісу в більшості випадків супроводжується необхідністю транспортування речей, у тому числі меблів та менш габаритних предметів інтер'єру. Залежно від кількості інвентарю, аксесуарів та власності в цілому стане в нагоді машина для переїздів, а часом навіть не одна. У компанії "ЛЮКС переїзд" може бути замовлена вантажна машина для переїзду за допомогою професійної допомоги вантажників.

Ми гарантуємо безпеку та виконуємо роботу недорого. Готові терміново завершити процес перевезення речей із квартири чи фірми у потрібне місце. У нас є максимально низька ціна і висока якість обслуговування клієнта.

Причины использовать помощь специалистов по переезду

У кожної людини у власності можуть бути десятки видів різних типів меблів, які мають відмінні один від одного властивості. Це безпосередньо впливає на можливі варіанти транспортування таких елементів інтер'єру.

Наприклад, дзеркала і скляні столи необхідно упаковувати в спеціальну пухирчасту плівку та картон, щоб крихкі вироби були захищені від раптових фізичних впливів та збереглися в цілісності у разі випадкової тряски в кузові автомобіля. Предмети мистецтва потрібно упаковувати у великі відповідні розміру корпусу з фанери та картону чи тубуси, оскільки полотно особливо легко зіпсувати при недбалому поводженні. Музичні інструменти не виносять падінь чи ударів і тому їх важливо, по-перше, добре упаковувати, а по-друге, переносити як мінімум вчотирьох, якщо це піаніно чи рояль, тому що для меншої кількості людей це травмонебезпечно та складно.

Машина з вантажниками для переїзду як послуга зручна і може виключити необхідність замовника шукати окремо помічників та транспорт, а також необхідний матеріал для пакування. Злагоджена робота досвідчених фахівців є гарантією безпечного перевезення майна із гарантією збереження цілісності.

Коли команда працює, з'являється можливість виконувати переїзд будь-якої складності. Фахівці можуть розбирати великогабаритні предмети для пронесення їх у вузькі дверні отвори. Шафи та каркаси двоспальних ліжок розбираються, а не "виштовхуються" силою з квартири і це знижує шанси порушення цілісності меблів, навіть якщо локація для переїзду знаходиться далеко від точки відправлення. Для упаковки досвідчені вантажники "ЛЮКС переїзд" використовують:

  • картон;
  • плівку;
  • пухирчату плівку;
  • ящики;
  • бумагу;
  • тубуси.

Також застосовуються додаткові матеріали, які допомагають забезпечити найбезпечніше транспортування найтендітніших речей.

Замовлення машини для переїзду

У нас можна замовити повноцінну допомогу по переїзду. Ми швидко розрахуємо вартість та надішлемо команду, яка максимально якісно здійснить перевезення всіх предметів інтер'єру за потрібною адресою. Машина для переїзду в Києві приїжджає у вказаний час. Роботи проводяться з обережністю та повністю без участі замовника. Книги упаковуються окремо. Посуд укладається в коробки тільки зі склом і складається в одній стороні кузова. Машина для переїзду завжди чиста та повністю адаптована для транспортування меблів. Існують системи кріплення великих речей. Завантаження та розвантаження здійснюється кількома вантажниками, щоб уникнути випадкових пошкоджень великих меблів.

У разі потреби фахівці розбирають предмети інтер'єру за допомогою професійного інструменту, якщо важко зробити переміщення у зібраному вигляді – після перевезення все збирається.

Ми маємо великий автопарк вантажних автомобілів різних розмірів. Можемо розпочати роботу протягом однієї години. Несемо відповідальність за цілісність речей. Надаємо послуги без вихідних. Пропонуємо прозорі умови. Можемо виконати перевезення самостійно з надання звіту замовнику. Ціни на обслуговування фіксовані. Не залишаємо сміття після роботи. Весь пакувальний матеріал маємо в наявності. Він входить у вартість переїзду. Служба підтримки клієнтів відповість на додаткові запитання. Замовити машину та вантажників можливо по телефону або через заповнення форми на сайті.

Інші послуги нашої компанії

Найчастіші запитання

Вам не варто переживати, що ви не правильно вибрали машину. Наш менеджер уточнить у вас всі характеристики вантажу та допоможе підібрати авто. Все влізе. Менеджер несе відповідальність.

Якщо у вас все підготовлено та ви хочете замовити машину на найближчий час, ми будемо у вас вже через 40 хвилин.

Вартість залежить від обсягу та габаритів вантажу. А також від ваги. Менеджер прорахує вартість виходячи з ваших характеристик.

Ми працюємо по Києву, області та Україні. Часто приймаємо замовлення з невеликих міст під Києвом – це: Бориспіль, Бровари, Буча, Ірпінь, Боярка, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інші.